Cock Cage - silikonová klec na penis

Kód: 975
Neohodnoceno
799 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Klec na penis/pás cudnosti pro muže
15dílná sada včetně zámků/klíčků
Kompletně vyrobeno ze silikonu
Lehké a pohodlné
Pro různé velikosti

Tato klec na penis od You2Toys má vše, co potřebujete k ovládání svého partnera. S klecí cudnosti je penis bezpečně uložen v průhledném pouzdru na penis. Manipulace s tím je extrémně snadná: Na návleku na penis jsou tyčky, do kterých se vkládá jeden ze tří přiložených kroužků, které odpovídají obvodu penisu. Poté se pouzdro přetáhne přes žalud a ochablý penis. Varlata jsou umístěna v mezeře mezi návlekem a kroužkem. Klec lze samozřejmě i uzamknout. Za tímto účelem je do kroužku vložena smyčka se zátkou. Klec cudnosti lze uzamknout vložením zámku. Vybrat si můžete mezi klasickým kovovým zámkem nebo jednorázovými plastovými zámky. Plastové zámky mají zvláštní výhodu v tom, že jsou vybaveny číslem odolným proti podvodům. To je dělá jedinečnými! Tajná výměna plastového zámku u nich není možná.

Ve srovnání s kovovými klecemi je tato klec cudnosti příjemně lehká a pohodlná. Rozsáhlá sada poskytuje celkem 15 komponentů: 1 klec cudnosti, 3 kroužky, 2 očka s otvory, 1 zátka, 1 kovový zámek se 2 klíči, 5 plastových zámků s natištěnými čísly.

Celková délka 11,3 cm, délka pouzdra na penis 7 cm, Ø pouzdra na penis 3,5 cm, Ø kroužků 4,1 cm, 4,8 cm, 5,2 cm. Silikon.