Satisfyer Pro Plus Vibration

Kód: 90
Neohodnoceno
679 Kč
Skladem

Pro 1+ kombinuje naši jedinečnou technologii Air-Pulse s dráždivými vibracemi a přináší tak neopakovatelné chvíle naplněné rozkošnou slastí! Ergonomické zaoblené tělo se dokonale přizpůsobí vašim intimním partiím a přivede vás k vyvrcholení, které jen tak nezažijete.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tento ergonomicky tvarovaný klitorální vibrátor okouzlí úžasnou kombinací tlakových vln a vibrací. Jemné až silné tlakové vlny tohoto modelu budou rozmazlovat klitoris, zatímco dráždivé vibrace se postarají o vlny vzrušení a rozkoše.
Jednoduše přiložíte jemný silikonový nástavec na klitoris a užíváte si bezdotykovou stimulaci vibrátoru Satisfyer Pro 1+. Vybrat můžete z 11 stupňů intenzity pro tlakové vlny a 10 vibračních programů. Tlakové vlny se zapínají tlačítkem On a pohodlně se ovládají tlačítky Plus a Minus. Vibrace se ovládají odděleným tlačítkem – k dispozici tak jsou nejrůznější kombinace. Satisfyer Pro 1+ má vodotěsné (IPX7) provedení a nabízí maximální svobodu i co se týče volby místa – ať už ve vaně nebo v ložnici, tenhle společník bude připraven, kdykoli ho budete potřebovat.

Satisfyer Pro 1+ je vybaven integrovanými bateriemi, které můžete pohodlně dobít přiloženým USB magnetickým nabíjecím kabelem. Po použití můžete vibrátor jednoduše vyčistit vodou a mýdlem nebo dezinfekčním přípravkem na erotické pomůcky. Nástavec ze šetrného a sametově měkkého silikonu se velmi snadno udržuje a v případě potřeby jej lze vyměnit.