Svakom Nova

Kód: 539/RUZ
Neohodnoceno
799 Kč

Zvolte variantu

SVAKOM - NOVA KEGEL BALLS VIOLET

Detailní informace

Barva: Růžová
Skladem | 539/RUZ
799 Kč

Detailní popis produktu

Sada venušiných kuliček Svacom Nova je ideální pro cvičení svalů pánevního dna a to jako prevence, nebo pro cvičení již ochablých svalů. Tato sada je ideální jak pro pokročilé, tak i pro začátečnice, můžete si totiž zvolit ideální velikost - pokud začínáte, tak je ideální lehčí kulička. Pokud budete pravidelně trénovat, tak pak časem můžete dojít až k té nejtěžší. S touto sadou to bude opravdu hračka. Nejtěžší kulička není zároveň tou největší. Je schválně o kousek menší než ta váhově druhá. Je to především kvůli tom, že při správném posilování pánevního dna je jednodušší udržení menší kuličky. Proto i nejlehčí kulička je zároveň i nejširší. 

Správně posílené pánevní dno je nejen důležité pro Váš sexuální život, ale má i své zdravotní výhody a to především s ohledem na inkontinenci. 

Při cvičení je však také nutné zvolit správnou váhu kuličky. I u svalů pánevního dna, stejně jako u jiných svalů, může dojít k při velké námaze k namožení, které Vám může způsobit několikadenní bolest. Proto je vhodné začít od lehčích vah a postupně váhu přidávat. 

Materiál: Silikon
Velikost samostatné kuličky: 36x135 mm
Velikost největších kuliček: 32x170 mm
Velikost nejtěžších kuliček: 28x162 mm
Váhy jednotlivých kuliček: 49g, 75g, 95g